X

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO!

Fixplant
:(

Seyrek Sakallara Pratik Çözüm!

Seyrek Sakallara Pratik Çözüm!

Erkekler için dökülen ve seyrelen saçlar ne kadar önemliyse sakalda aynı şekilde önem arz eder. Sakallar erkeklerin dış görünümünü etkileyen en önemli faktörlerden biri olarak karşımıza çıkar. Erkeklerde sakal çıkma 17-20 yaş arasında tamamlanır, tamamlanmadığı durumlarda köselik görülebilir ya da altta yatan farklı nedenlerin araştırılması gerekebilir.

Bazı kişilerde sakalların çıkma durumu daha seyrektir. Erkeklerin çoğu bunu bir sorun olarak görür ve çözüm için yöntemler aramaya yönelir.

Sakalları gürleştirmek adına kullanılacak çeşitli yöntemler vardır.

Bunlardan biri tıraş olarak sakalları gürleştirmektir. Uzun yıllardır kullanılan bu yönteme ait yayılan yanlış bir bilgi olarak ‘sakalı tersten tıraş etmek’ kesinlikle uygulanmaması gereken bir yöntemdir. Bunu yapmak hem yüzü tahriş eder, hem de ileriye dönük ciltte daha farklı enfeksiyonlara neden olabilir. Tıraş yönteminin jilet ya da usturayla her gün doğru şekilde tekrar edilmesi sakalın zamanla gürleşip kalınlaşmasını sağlayabilmektedir.

Sakal gürleşmesi için yapılacak bir diğer önemli şey hormonal herhangi bir sorunun olup olmadığını kontrol etmek adına bir uzmana başvurmaktır. Eğer belirli bir sorun var ise ona uygun tedavi yöntemlerini uygulamak doğru olacaktır.

Beslenme, yeterli vitamin alma ve uyku düzenine dikkat etmekte sakalların gürleşmesini etkileyen etkenler arasında yer alır. Örneğin E vitaminin yeterli alınması vücudun kendisini yenilemesine yardımcı olacak ve sakal oluşumuna destek olarak gürleştirmeyi hızlandıracaktır.

Tüm bu önerileri uygularken belirli bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Bu zaman zarfında çeşitli geçici çözüm yöntemlerine başvurulabilir.

Bunlar, sakal serumu, sakal gürleştirici toz, sakal dolgunlaştırıcı pudra gibi ürünlerdir.

Fix kozmetik olarak seyrek sakal sorunu yaşayan kullanıcılarımızın kullanımına uygun yeni ürünümüz FixBeard’ı çok yakında piyasaya sunacağız..

Ürün hakkındaki bilgilere www.fixbeard.com.tr den ulaşabilirsiniz.

 Beklemede kalın...

%100 Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz özenle paketlenerek tarafınıza aynı gün kargolanır.

Hızlı ve Kolay İade

Hızlı ve Kolay İade

Kusurlu ürünleri hızlıca iade edebilirsiniz.

Kullanılmış kozmetik ürünleri mevzuat gereği iade edilemez*

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Kredi kartları