X

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO!

Fixplant
:(

Seyrek Sakal ve Bıyıklarınızı Fixbeard ile Kamufle Edin!

Seyrek Sakal ve Bıyıklarınızı Fixbeard ile Kamufle Edin!

Sakallarda ve bıyıklarda meydana gelen seyreklik ve beyazlık erkeklerin problem olarak gördükleri,  çözümü için uğraştıkları sorunların başında gelmektedir. Bu sorunun temel nedeni genetik faktör ya da sağlık problemi kaynaklı olabilmektedir. Öncelikle temel soruna çözüm bulabilmek için bir uzmana başvurulması ve asıl nedenin bulunması gerekir.

Sakallarda meydana gelen seyrekliğin ana sebebi belirlendikten sonra gerekli tedavilere başlanır. Günümüzde bu sorun için üretilmiş çeşitli bakım yağları ve serumlar mevcuttur fakat bu ürünler hormonal ve genetik sorun yaşayan kişilerde etkili olmayabilmektedir.

Tedavisi mümkün olanlar, gerekli tedavileri uygularken zamana ihtiyaç duymaktadır. Bu süreçte geçici olarak seyrek sakal ve beyazlamış bıyık gibi alanlara uygulanabilecek çeşitli ürünler ortaya çıkmıştır. Bunların bazıları boya, bazıları pudra şeklindedir.

Fixbeard Fix Kozmetik tarafından seyrek sakal ve bıyıkları kamufle etmek amacıyla piyasaya sunulmuş bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Var olan kıl köklerini sıklaştırır, gür, dolgun ve düzenli görünüm sağlar. Seyrek, düzensiz ve zor şekil alan bıyık ve sakallara uygulanır.

Ayrıca kırlaşmış ve beyazlaşmış sakal ve bıyıkta da etkilidir. Uygulama sonrasında sakal ve bıyık doğal renk görünümüne sahip olur. Kalıcı ve güçlü formülü sayesinde gün içerisinde kalıcılığını korur.

Fixbeard sakal ve bıyık boyası değildir. Yapısı pudra şeklindedir ve herhangi bir zararı yoktur. Seyrek sakal ve bıyık bölgelerinde kullanıma uygundur.

Sahip olduğu doğal yapısı sayesinde dışarıdan bakıldığı zaman herhangi bir uygulama yapıldığı belli olmaz. En önemli özelliği suda çıkmamasıdır. Yağmur, deniz, havuz, terleme gibi faktörlerden etkilenmez. Yüzünüzü sabunla ya da şampuanla yıkamadığınız sürece kalıcılığını korumaya devam eder.

%100 Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz özenle paketlenerek tarafınıza aynı gün kargolanır.

Hızlı ve Kolay İade

Hızlı ve Kolay İade

Kusurlu ürünleri hızlıca iade edebilirsiniz.

Kullanılmış kozmetik ürünleri mevzuat gereği iade edilemez*

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Kredi kartları