X

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO!

Fixplant
:(

İnce Telli Saç Bakım Önerileri

İnce Telli Saç Bakım Önerileri

Yanlış kullanılan saç bakım ürünleri, mevsim değişiklikleri, düzensiz ve yetersiz beslenme, sağlık sorunları vs. saçların yıpranmasına hatta incelmesine neden olan faktörlerin başında gelmektedir. Doğal yöntemlerle saçları gürleştirmek ve kalın telli saçlara sahip olmak mümkün.

En başta dikkat edilmesi gereken beslenme konusudur. Düzenli ve dengeli beslenmek saç köklerini güçlendirir. Özellikle E vitamini kaynağı zengin olan fındık, fıstık, badem gibi yiyeceklerin tüketilmesi E vitaminini oldukça karşılamakta ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmaktadır. 

Doğru kullanılacak saç bakım ürünleri saçlarınızın gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Özellikle şampuan, saç kremleri ve bakım yağları saç tipine uygun seçildiği takdirde saç köklerinin doğru bir şekilde beslenmesine katkı sağlamakta ve saç tellerini kalınlaştırmaktadır.

Saçların belirli aralıklarla kesilmesi saçların yenilenmesine yardımcı olarak gürleşmesini sağlamaktadır.

Saç derisine düzenli olarak masaj yapmak kan dolaşımını hızlandırarak saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar. Gün içerisinde kısa bir zaman ayırarak yapacağınız masajlar saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Stres günlük hayatta birçok şeyi etkilediği gibi saçlarımızı da yakından etkileyen bir unsurdur. Stresi olabildiğince azaltmak saç köklerinde oluşan zayıflama ve incelme durumunun azalmasına yardımcı olacak daha sağlıklı ve gür saçların oluşmasına katkı sağlayacaktır.

%100 Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş

256BIT SSL sertifikası ile kart bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Siparişleriniz özenle paketlenerek tarafınıza aynı gün kargolanır.

Hızlı ve Kolay İade

Hızlı ve Kolay İade

Kusurlu ürünleri hızlıca iade edebilirsiniz.

Kullanılmış kozmetik ürünleri mevzuat gereği iade edilemez*

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Sitemizden aldığınız bütün ürünler garantili ve orjinaldir.

Kredi kartları