Fixplant Hair Building Fibers

Dünya genelinde çoğu kadın ve erkeğin ortak sorunu olan saç seyrekliği ve kellik sorununa karşı çözüm olarak dolgunlaştırıcı görünüm kazandırma özelliği ile bilim adamları tarafından bulunmuştur, Amerika’da üretilen akıllı teknolojinin bir ürünü olarak hizmetinize sunulmuştur.

Fixplant lazer teknolojisiyle çok ince ve mikronize boyutlara indirilmiş saç fiberleri sayesinde saç diplerine çökme yapmayıp saça tutunur, saçın daha gür, doğal ve dolgun görünmesini sağlar.

Fixplant ağaç reçinesinden elde edilen doğal-organik Rayon liflerinden oluşmaktadır. Hayvansal protein (kıl) barındırmaz. Fixplant Sürdürülebilir Doğal ve Organik bir üründür. Fixplant Alkolsüz Fiber Hold Spreyi tamamlayıcı olarak saç tozunun yanında kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Saç fiberlerinin saça daha sıkı tutunmasını dayanıklı ve kalıcı biçimde birleşmesini sağlamak için geliştirilmiştir. Sabitleyici ve alkolsüz fixplant fiber hold saç spreyi sayesinde saçın yağmur, rüzgar ve ter gibi etkenlerden daha az etkilendiği ve korunduğu görülmüştür.

Fixplant Hair Building Fiber çeşitli ırklardan kaynaklı farklı etnik saç rengi tonlarına karşı özel renk üretimi yaparak bu sorun için çözüm ürettiği bilinmektedir. Fixplant saç fiberleri 11 renk seçeneğine sahiptir. Avrupa ve Asya insanının saç rengine uygun üretilmiştir, bu yüzden renk uyumu Türk toplumuna daha doğal ve uygunluk göstermektedir, bu özelliği ile Türkiye içinde benzersiz ve rakipsiz kılmaktadır.

Fixplant Hair Building Fibers İçin Uluslar Arası QACS Laboratuarları tarafından kalite güvencesi ve cilt toleransı inceleme testleri 19-49 yaş arası 10 insan denek üzerinde 48 saat test edilmiştir. Fixplant Hair Building Fibers üzerinde yapılan bu araştırmalarda elde edilen ortalama tahriş indeksi 0.00 şeklinde gözlemlenmiştir. Fixplant herhangi bir cilt reaksiyonu, alerji, kaşıntı gibi yan etkilere rastlanmamıştır. Aynı şekilde mikrobiyolojik herhangi bir bakteri ve toksin bulgusuna rastlanmamıştır. Raporlara ve sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz.

Amerika ve Avrupa'da Doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Saç ekimi yapılan insanlar da Doğal Fixplant saç fiberini kullanabilirler, Üstelik saç nakli yaptıran insanlarda greft yoğunluğunu (gürleştirmek) ve operasyonun ardından oluşabilecek kızarıklık, kabarma vs gibi görüntüleri de kamufle edebilen bir üründür.

Fixplant güvenilir ve doğal bir üründür. Fixplant kadınlara özel üretilmiş ilk ve tek saç fiberi olma özelliğini de taşımaktadır. Bu öncülükle Fixplant Hair Building Fibers ( Women ) kadınların saç seyrekleşmesi, saç dökülmesi, boyalı saçlarda saç dibi kamuflajı gibi konularda özellikle tercih edilen bir ürün olup özellikle dış görünüşüne dikkat eden bayanlar tarafından oldukça tercih edilen bir üründür.

Sprey ve benzeri ürünler seyrekliğin görünmemesi için sadece saç derisini renklendirir. Fixplant bunlardan tamamen farklıdır ve kullanılan tozun saç tellerine yapışarak daha gür daha doğal görünmesini sağlar, yakından bakıldığında dahi fark edilemeyecek kadar gerçek bir görüntü ortaya koymaktadır. Fixplant saç fiberi için internet sitemiz üzerinden sipariş verebilir veya Türkiye’nin seçkin eczanelerinden de temin edebilirsiniz.

Fixplant uyguladıktan hemen sonra dolgun saçlara kavuşmak sadece saniyelerinizi alır, Değişime inanamayacaksınız !